BOHUSLAV REYNEK, tichý génius z Vysočiny (akční tématický balíček)

Autor: Česky2024neuveden

Málokterého umělce si vážím tak, jako Bohuslava Reynka. Jeho dílo vyniká krásou, něhou, skromností, pokorou. Jeho láska k Bohu a úcta k přírodě je protkaná jeho výtvarným i básnickým dílem. Z mnoha knih, které byly o jeho práci vydané vybíráme tedy několik, které by neměly ujít Vaší pozornosti a obohatí tak Vaši knižní sbírku.

1 990 
včetně dph
do týdne

Doporučená cena 2 723 Kč - SLEVA

Název: BOHUSLAV REYNEK, tichý génius z Vysočiny (akční tématický balíček)  Jazyk: Česky  Rok:   ID: b10168  Hmotnost: 2.50 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 750  Rozměr: různý  Nakladatel: neuveden
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ BOHUSLAV REYNEK, tichý génius z Vysočiny (akční tématický balíček), kolektiv

Mezi prvními musíme zmínit titul Kdo chodí tmami, kde najdete ozhovor Aleše Palána s Danielem a Jiřím Reynkovými. Kniha vyšla díky nakladatelství Petrkov v roce 2023 dotiskem.

Kniha, která vyšla v roce 2013 obsahuje 140 Reynkových děl, fotografie Dagmar Hochové, Jaroslava Krejčího, Daniela Reynka a dalších - Bohuslav Reynek: Český moderní samotář.

Bohuslav Reynek - Pod prahem svítá je výbor básní Bohuslava Reynka doprovázený jeho suchými jehlami. Útlá, ale nádherně zpracovaná rovněž nakladatelstvím Petrkov.

Katalog k výstavě (anglicky) vyšel při příležitosti výstavy v roce 2014 a díky jeho úctyhodnému rozměru 330x446 cm si můžete Reynkovo dílo vychutnat v nadživotní velikosti.

Skryté krásy kořeny… Bohuslav Reynek a bible - Dagmar Halasová ve své studii o básnickém díle Bohuslava Reynka osvětluje hlubiny básníkovy inspirace.

BOHUSLAV REYNEK, tichý génius z Vysočiny (akční tématický balíček)