Alois Nebel - trilogie

Sleva 19%
Autor
InformaceČesky, 2011
PopisKreslená románová trilogie Alois Nebel (Bílý Potok, Hlavní nádraží, Zlaté Hory, rozšířená o alternativní konec) vychází v jednom svazku v novém vydání…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena495 Kč - SLEVA 19%
Cena s DPH
399
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN9788087260227
EAN9788087260227
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.01 Kg
Rozměr165 × 230 mm
Vazbapevná vazba
Počet stran360

Bližší informace o knize "Alois Nebel - trilogie"

Kreslená románová trilogie Alois Nebel (Bílý Potok, Hlavní nádraží, Zlaté Hory, rozšířená o alternativní konec) vychází v jednom svazku v novém vydání. V sugestivních černobílých obrazech vypráví hlavní hrdina příběhy, které i po několika generacích ovlivňují zapomenuté události. Alois Nebel - trilogie, autor Jaromír 99, Rudiš Jaroslav.


Anotace knihy " Alois Nebel - trilogie, autor Jaromír 99, Rudiš Jaroslav"

Kreslená románová trilogie ALOIS NEBEL (Bílý Potok, Hlavní nádraží, Zlaté Hory, 2003-2005 - rozšířená o alternativní konec) v jednom svazku. V sugestivních černobílých obrazech vypráví hlavní hrdina příběhy, které i po několika generacích ovlivňují zapomenuté události. Vypráví příběhy zdánlivě obyčejných lidí na okraji společnosti. Po kolejích se dostanete všude, do Lisabonu i do Osvětimi, do vlastní minulosti i do pochybností, které vám zanechali rodiče, příbuzní a přátelé. Příběhy ze století, o němž si myslíme, že už je dávno za námi.
V hlavní roli železničního blues vystupuje Alois Nebel. Narozen ve znamení Vah roku 1948 ve Frývaldově, dříve Freiwaldau, nyní Jeseník. Celý život u dráhy, stejně jako jeho příbuzní. Sbírá jízdní řády, občas zajde na pivo, občas v mlze vidí to, co jiní nevidí. Naposledy pracoval jako výpravčí v Bílém Potoce. Pak mu vlaky, projíždějící stanicí napříč celým stoletím, zatemnily mysl.

Podle kultovního komiksu Jaroslava Rudiše (text) a Jaromíra 99 (kresby) vznikl scénář celovečerního filmu, který se natočil v mezinárodní koprodukci s použitím technologie rotoscopingu. Alois Nebel bude do českých kin uveden v říjnu 2011..
Labyrint

Obsah knihy: Alois Nebel - trilogie

Alois Nebel - trilogie - examplesAlois Nebel - trilogie - examplesAlois Nebel - trilogie - examplesAlois Nebel - trilogie - examplesAlois Nebel - trilogie - examplesAlois Nebel - trilogie - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz