Velká kniha o dřevě

rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%
Autor
InformaceČesky, 2019
PopisDřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů ( především st…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
599
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9788076178298
EAN9788076178298
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.52 Kg
Rozměr232 × 300 mm
Vazbavázaná
Počet stran272

Bližší informace o knize "Velká kniha o dřevě"

Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů ( především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru (očka, rozdvojení kmene...). Přírodní záběry doplňují praktické výrobky: mísa, amulet, hračka, stolek.... ale také využití dřeva pro výtvarnou práci. Publikace bude obsahovat zhruba 50 dřevin, 20 z nich podrobně, autor nezapomněl ani na ukázky málopoužívaných keřů a exotických dřevin. Velká kniha o dřevě, autor Martin Patřičný.


Anotace knihy " Velká kniha o dřevě, autor Martin Patřičný"

O dřevu s láskou
Nejvíc právě dnes je potřeba mluvit o dřevě. Nemůžeme bez něho být, je nenahraditelné, bohužel bychom to mohli zjistit, až bude pozdě- řekněte mi- když už někdo pracovní dobu tráví u umělého počítače a někdy i za umělého světla, z jakého materiálu by měl mít desku stůl, desku, o niž opírá zápěstí?
Zároveň s úžasným rozvojem technologií všeho druhu začne být za chvíli asi důležité psát o tom, že dřevo pochází se stromů- tj. nevyrábí se.
…Fyzické a duševní zdraví- jak souvisí se dřevem?
Co všechno bylo, je a bude z nám nejbližšího „materiálu“ děláno. Od staveb a nábytku přes hudební nástroje a hračky a flešky či tužky až třeba k polévce ze špejle od klobásy… Ruce a dřevo patří k sobě jako žena a muž.
Jenom člověk může zastavit přírodní proces a z jeho koloběhu vyzdvihnout dřevo. Usušit ho, opracovat a používat. Zachovat na dlouhou řadu let. A je to zase jen člověk, kdo se z něho může radovat… Kniha je osobním svědectvím o mnohaleté výtvarné i řemeslné práci..
neuveden

Obsah knihy: Velká kniha o dřevě

Velká kniha o dřevě - examplesVelká kniha o dřevě - examplesVelká kniha o dřevě - examplesVelká kniha o dřevě - examplesVelká kniha o dřevě - examplesVelká kniha o dřevě - examples

Recenze knihy: Velká kniha o dřevě


rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%, Ověřený zákazník, 08.12.2020, Heureka.cz
Koupil jsem jej jako dárek,ale věřím,že i obdarovaný bude spokojen.

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz