Truhlářství - Tradice z pohledu dneška

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisPůvodně učebnice pro dva truhlářské obory, nábytkářství a stavební truhlářství dnes přibližují postupy starých mistrů a stavitelů. Konstrukce nábytku …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
450
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGrada Publishing
ISBN978-80-271-1206-7
EAN9788027112067
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr152x240
Vazbaměkká
Počet stran304

Bližší informace o knize "Truhlářství - Tradice z pohledu dneška"

Původně učebnice pro dva truhlářské obory, nábytkářství a stavební truhlářství dnes přibližují postupy starých mistrů a stavitelů. Konstrukce nábytku a Konstrukce stavebního truhlářství vychází v dotisku nového vydání po více než sedmdesáti letech. Truhlářství - Tradice z pohledu dneška, autor Jan Kouřil.


Anotace knihy " Truhlářství - Tradice z pohledu dneška, autor Jan Kouřil"

Obě části knihy tvoří obrazové tabule, na nichž jsou rozkresleny technologické postupy a konstrukční detaily. Text předkládáme ve stejné podobě, jakou měl při vydáních, ze kterých jsme čerpali. Je tedy samozřejmé, že některé ze zde uvedených informací již neplatí a také od některých postupů se v tomto oboru již upustilo. Máte tak možnost seznámit se s technologiemi, se kterými pracovali truhláři v padesátých letech dvacátého století. Zachovali jsme také pravopis dle originálu, takže zde zůstávají i zastaralé výrazy nebo dříve užívaný zápis některých slov. Věříme totiž, že to není na závadu knihy, ale že to naopak jistým způsobem čtenáři přiblíží dobu, v níž tyto publikace vznikaly a obohatí jeho znalosti..
Grada Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz