Scrapbooking

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisScrapbooking je výtvarná technika zejména o vytváření vlastních uměleckých fotoalb. Tato technika zažívá u nás opravdový boom. .
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGrada Publishing
ISBN80-247-3990-8
EAN9788024739908
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.53 Kg
Rozměr170×240 mm
Vazbapevná vazba
Počet stran112

Bližší informace o knize "Scrapbooking"

Scrapbooking je výtvarná technika zejména o vytváření vlastních uměleckých fotoalb. Tato technika zažívá u nás opravdový boom. . Scrapbooking, autor Šporková Sylva.
Anotace knihy " Scrapbooking, autor Šporková Sylva"

Kromě různých druhů fotoalb, které jsou základem scrapbookingu, jsou do knihy zařazeny i jiné techniky, které jsou v zahraniční literatuře známé jako cardmaking - různá přání, děkovné kartičky, obálky, a scrapart - jakékoliv jiné dekorace vytváření scarpbookovými materiály a pomůckami - dózy, krabičky, zápisníky, obaly, koláže). Výpravná celobarevná publikace je určená jak pro začátečníky, kteří se v ní dozvědí, jak pracovat s různými pomůckami a nářadím spolu se základními postupy, tak i pro pokročilé, ti tu najdou různé "vychytávky", s pomocí nichž budou moci obohatit svoje dosavadní tvoření..
Grada Publishing


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení