Originální věnce a přírodní dekorace

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisChcete načerpat novou inspiraci? Rádi tvoříte a hledáte něco originálního, čím byste zkrášlili váš dům či byt? Toto je kniha právě pro vás!
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788026400370
EAN9788026400370
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.57 Kg
Rozměr210 x 270 mm
Vazbavázaná
Počet stran104

Bližší informace o knize "Originální věnce a přírodní dekorace"

Chcete načerpat novou inspiraci? Rádi tvoříte a hledáte něco originálního, čím byste zkrášlili váš dům či byt? Toto je kniha právě pro vás! Originální věnce a přírodní dekorace, autor Lucie Dvořáková.


Anotace knihy " Originální věnce a přírodní dekorace, autor Lucie Dvořáková"

V této publikaci naleznete 40 jedinečných projektů, ve kterých vás zkušená autorka seznámí s výrobou věnců a přírodních dekorací. Dozvíte se, jaké pomůcky a materiály budete potřebovat, přičemž všechny pracovní postupy jsou doprovázeny mnoha fotografiemi, které vás povedou krok za krokem ke zdárnému cíli. A nezáleží na tom, zda jste začátečník, nebo pokročilý – důležitá je chuť tvořit a vaše fantazie.
Vyrábění věnců a přírodních dekorací představuje nekonečné množství možností. Ať už je totiž uděláte z čehokoliv, vždy se stanou krásnou ozdobou – nemusíte se tedy bát ani naprosto neobvyklých kombinací materiálu, omezení zkrátka neexistují. Věnec z telefonního seznamu, korkových špuntů či aranžmá z role od koberce? S touto knihou žádný problém….
Albatros Media

Obsah knihy: Originální věnce a přírodní dekorace

Originální věnce a přírodní dekorace - examplesOriginální věnce a přírodní dekorace - examplesOriginální věnce a přírodní dekorace - examplesOriginální věnce a přírodní dekorace - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz