Móda - Úžasný příběh fenoménu

Sleva 6%
Autor
InformaceČesky, 2011
PopisTato ambiciózní a fascinující kniha se vydává po stopách dějin módy do všech částí světa od nařasených řecko-římských oděvů a hedvábných dvorních šatů…
více informací
Dostupnostdo týdne
Běžná cena799 Kč - SLEVA 6%
Cena s DPH
749
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788073912246
EAN9788073912246
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.83 Kg
Rozměr170 x 245 mm
Vazbavázaný
Počet stran576

Bližší informace o knize "Móda - Úžasný příběh fenoménu"

Tato ambiciózní a fascinující kniha se vydává po stopách dějin módy do všech částí světa od nařasených řecko-římských oděvů a hedvábných dvorních šatů čínské dynastie Tchang k současným návrhářům sportovních oděvů a japonské streetové kultuře. Móda - Úžasný příběh fenoménu, autor neuveden.


Anotace knihy " Móda - Úžasný příběh fenoménu, autor neuveden"

Příběh módy je zpracován chronologicky a popisuje vývoj módy období za obdobím a trend za trendem. Podrobné časové osy nabízejí historický a kulturní kontext. Móda je nepostradatelná pro každého, kdo miluje velké večerní šaty, prvotřídní obleky, raduje se z páru skvělých bot nebo se jen zkrátka rád obléká..
Slovart

Obsah knihy: Móda - Úžasný příběh fenoménu

Móda - Úžasný příběh fenoménu - examplesMóda - Úžasný příběh fenoménu - examplesMóda - Úžasný příběh fenoménu - examplesMóda - Úžasný příběh fenoménu - examplesMóda - Úžasný příběh fenoménu - examplesMóda - Úžasný příběh fenoménu - examplesMóda - Úžasný příběh fenoménu - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení