Legendy módy

Autor
InformaceAnglicky, 2013
PopisLidé většinou o módě přemýšlejí jako o něčem pomíjivém, prchavém. Některá jména a některé výtvory se však do její historie nesmazatelně zapsaly a v rů…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-7391-784-5
EAN9788073917845
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost1.71 Kg
Rozměr258 × 297 mm
Vazbavázaná
Počet stran224

Bližší informace o knize "Legendy módy"

Lidé většinou o módě přemýšlejí jako o něčem pomíjivém, prchavém. Některá jména a některé výtvory se však do její historie nesmazatelně zapsaly a v různém ohledu změnily její běh a přitom odrážely změny, které právě probíhaly v celé společnosti. Legendy módy, autor Federico Rocca.


Anotace knihy " Legendy módy, autor Federico Rocca"

A skutečně: po zrození Burberryho trenčkotu, balerínek nebo černých dámských šatů od Givenchy už nic není tak, jak bylo předtím. S jejich existencí se musel vyrovnat každý krejčí, návrhář a stylista – odkazy, vylepšením nebo prostým okopírováním toho, co se už dnes považuje za klasiku. Některé z těchto ikon vešly ve známost pod jménem svého původce, jako Kellyho kabelka nebo klobouk Borsalino. Jiné existují už celá desetiletí, a mají dokonce politické významy (což je příklad levisek, původně pracovních kalhot, které se staly uniformou generace mladých rebelů v šedesátých letech). A ještě další, třeba šátky Hermes, plní stále funkci ukazatele společenského postavení. Tato kniha pojednává o příbězích, celebritách a skrytých hodnotách spojených s nejslavnějšími kousky ze světa módy..
Slovart

Obsah knihy: Legendy módy

Legendy módy - examplesLegendy módy - examplesLegendy módy - examplesLegendy módy - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz