Keramika. Od jara do zimy

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisKniha přináší 28 keramických projektů a 12 dalších variant, které rozšíří oblíbené výtvarné téma ročních dob o další možnosti v oblasti modelování.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGrada Publishing
ISBN80-247-4523-7
EAN9788024745237
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.19 Kg
Rozměr170×240 mm
Vazbapevná vazba
Počet stran64

Bližší informace o knize "Keramika. Od jara do zimy"

Kniha přináší 28 keramických projektů a 12 dalších variant, které rozšíří oblíbené výtvarné téma ročních dob o další možnosti v oblasti modelování. Keramika. Od jara do zimy, autor Ščerbová Jitka.


Anotace knihy " Keramika. Od jara do zimy, autor Ščerbová Jitka"

Najdete zde přehledné pracovní postupy ve dvou stupních obtížnosti, v psané i fotografické podobě, které vám krok za krokem pomohou při vytváření zvířátek, rostlin a dalších drobných předmětů. Vše doplňují dobré rady vycházející z autorčiných zkušeností. Autorka se zaměřuje zejména na keramiku vytvářenou z plátu, modelování z hroudy a z válečků, ale představuje také používání sádrových licích forem, získáte dovednosti v oblasti zdobení lepenými tvary, otiskováním, prořezáváním, děrováním aj. Při barevném dekorování keramiky si osvojíte zdobení engobami, oxidy kovů, glazurami, sklem a dalšími materiály..
Grada Publishing

Obsah knihy: Keramika. Od jara do zimy

Keramika. Od jara do zimy - examplesKeramika. Od jara do zimy - examplesKeramika. Od jara do zimy - examplesKeramika. Od jara do zimy - examplesKeramika. Od jara do zimy - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení