Atlas současných interiérů

rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%
Autor
InformaceČesky, 2011
PopisInteriérový design je v dnešní době čím dál komplexnějším odvětvím. Designéři již často neplánují pouze přestavby či nové členění stávajících budov, a…
více informací
Dostupnostdo týdne
Doporučená cena 1 999 Kč - SLEVA
Cena s DPH
1 599
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-7391-452-3
EAN9788073914523
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost4.17 Kg
Rozměr253x346 mm
Vazbavázaná
Počet stran512
PřekladatelJana Hejná

Bližší informace o knize "Atlas současných interiérů"

Interiérový design je v dnešní době čím dál komplexnějším odvětvím. Designéři již často neplánují pouze přestavby či nové členění stávajících budov, ale zabývají se též navrhováním designu novostaveb. Tento svazek je encyklopedií a zdrojem inspirace, nabízí 500 jedinečných příkladů současného světového interiérového designu a obsahuje práce od proslavených mezinárodních tvůrců i nových talentů. Atlas současných interiérů, autor Markus Sebastian Braun.


Anotace knihy " Atlas současných interiérů, autor Markus Sebastian Braun"

ARS SACRA obsahuje více než 1000 barevných ilustrací ve velkých formátech, s důrazem na detaily, které jsou ve skutečnosti oku návštěvníka často nepřístupné. Zvolená perspektiva navádí pozorovatele na důležité prvky, často blíže než v reálu, zaujme podrobnými záběry volenými speciálně s ohledem na formát knihy. ARS SACRA je skutečný skvost, naprosto výjimečný a ojedinělý knižní projekt. Úchvatná luxusní publikace, srozumitelná příručka a fakty nabitá učebnice v jednom. Za skvělým výsledkem stojí 5 let usilovné práce a příprav, 100 cest za fotografiemi, 150 000 najetých kilometrů. Většina obrazového materiálu byla nově pořízena, technologie tisku je dokonalá v každém detailu. Byla vybrána i speciální technologie výroby papíru, díky níž na něm nejsou vidět otisky prstů.

Průhledný plastikový přebal potištěný bílou barvou s vyříznutými písmeny ARS SACRA
Dvě zlaté záložky (20 mm široké)
Dva rozkládací oltářové panely uvnitř publikace
Hmotnost 11 kg, odnosné lepenkové pouzdro.
Slovart

Obsah knihy: Atlas současných interiérů

Atlas současných interiérů - examplesAtlas současných interiérů - examplesAtlas současných interiérů - examplesAtlas současných interiérů - examplesAtlas současných interiérů - examples

Recenze knihy: Atlas současných interiérů


rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%, Ověřený zákazník, 10.03.2014, Heureka.cz
Všem, koho zajímají alespoň tročku interiéry, tak doporučuji tuto knihu zakoupit a podívat ce, co kde ve světe je. Kniha obsahuje interiéry všemožných typů.

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz