Queen. Největší ilustrovaná historie králů rocku

Autor: Česky2019Slovart

Dlouholetý britský hudební publicista Phil Sutcliffe sepsal dějiny skupiny sahající od předqueenovských počátků až po současnou podobu s Paulem Rogersem.

559 
včetně dph
do týdne

Doporučená cena 699 Kč - SLEVA

Název: Queen. Největší ilustrovaná historie králů rocku  ISBN: 9788075298218  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788075298218  Hmotnost: 2.10 kg  Vazba: pevná  Počet stran: 159  Rozměr: 235x276 mm  Nakladatel: Slovart
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Queen. Největší ilustrovaná historie králů rocku, Phil Sutcliffe

Úžasný a zároveň užitečný průvodcem po architektonických hnutích od antických dob po dnešek. Nabízí základ informací ke všem významným hnutím, jež formovala dějiny architektury. Každý -ismus je přehledně popsán na dvou stránkách s úvodem k danému -ismu; vysvětluje, kdy se hnutí poprvé objevilo, za jakých historických okolností a předkládá i výčet hlavních sporů ohledně jeho uplatnitelnosti, užitečnosti nebo významu. Další části představují nejvýznamnější stavby daného období, klíčová slova, jež s příslušným směrem souvisejí, a ilustrace nejlépe charakterizující konkrétní rysy realizace projektů.
Ideální příručka, jež neodmyslitelně patří do rukou všech, kdo oceňují ušlechtilé stavby a rádi se dívají na krásná díla stavitelství.

Queen. Největší ilustrovaná historie králů rocku