Prosím stručně

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisJak podtitul napovídá, jde o literární koláž, v které se střídají tři žánry: rozhovor, původní výňatky z instrukcí nejbližším splupracovníkům na Hradě…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
147
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGallery
ISBN978-80-86990-00-2
EAN9788086990002
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.32 Kg
Rozměr235 × 160 mm
Vazbaflexibilní vazba
Počet stran256

Bližší informace o knize "Prosím stručně"

Jak podtitul napovídá, jde o literární koláž, v které se střídají tři žánry: rozhovor, původní výňatky z instrukcí nejbližším splupracovníkům na Hradě a deníkové zápisy z doby práce na tomto textu. V knize se střídají nejen žánry, ale i čas a místa Prosím stručně, autor Václav Havel.


Anotace knihy " Prosím stručně, autor Václav Havel"

Václav Havel staví knihu jako drama a se všemi materiály zachází jen jako s podklady, jejichž konečnou formu si diktuje „divadelní“ struktura. Díky zvolené metodě má kniha trvalé napětí, které čtenáře doprovází až do poslední stránky. Autor nechává v knize nahlédnout do způsobu svého komplikovaného myšlení, prezentuje své názory na politiku a politiky, soukromí a zároveň odpovídá na nejčastější výtky vznášené po léta proti jeho osobě.
(Kniha je volným pokračováním Dálkového výslechu Václava Havla. Před dvaceti lety vedl Karel Hvížďala rozhovor s disidentem Havlem před jeho blížící se padesátkou. Tato kniha vychází před blížícími se sedmdesátinami exprezidenta Havla.).
Gallery


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz