Njkpůúp kkléedc

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisNjkpůúp kkléedc je kniha úplně pro všechny. Mohou ji číst jak čtenáři, nečtenáři, ženy, muži i děti
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
170
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9788072273102
EAN9788072273102
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.38 Kg
Rozměr130 x 160 mm
Vazbavázaná
Počet stran153

Bližší informace o knize "Njkpůúp kkléedc"

Njkpůúp kkléedc je kniha úplně pro všechny. Mohou ji číst jak čtenáři, nečtenáři, ženy, muži i děti Njkpůúp kkléedc, autor Marian Palla.


Anotace knihy " Njkpůúp kkléedc, autor Marian Palla"

Oblíbí si ji pravděpodobně milovníci kvalitní literatury, braku, popřípadě snobi, nebo cizojazyčné menšiny. Prolamuje hranici mezi čtenářem a analfabetem a jako první upozorňuje na postradatelnost spisovatele. Obsahuje tajná poselství, neboť spisovatel se přiznal, že sem tam upadal při psaní do transu. Kniha nepotřebuje překladatele, může se prodávat okamžitě po celém světě a tím pádem sblíží národy. Při čtení této knihy si uvědomíte velikost vesmíru a zároveň svou vlastní maličkost. Uvědomil si to také spisovatel a napsal okamžitě báseň: O dešti odchrmlal si prší napadlo ho Knihkupci knihu milují, neboť nemusí kupujícím vysvětlovat, o čem je a kupující knihu milují, protože je levná. Knihu lze používat i jako příručku pro logopedy, nebo optiky. Také se hodí jako dárek pro nepříjemného člena domácnosti, nebo turistu. A na závěr poznámka autora: Kniha Njkpůúp kkléedc nejenže vesmír vysvětluje, ona ho také tvoří… Ohlas prvního kritika: Bez Njkpůúp kkléedc by tady něco chybělo. Česká literatura si Njkpůúp kkléedc opravdu zaslouží. Ohlas druhého kritika: Určitě to není legrace, to by bylo veselejší..
neuveden


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení