MANGA JÓKAI. Děsivé pověsti z Japonska

Autor: Česky2022ZonerPress

Nechte se strhnout děsivými příběhy Mangy Jókai!

250 
včetně dph
skladem
Název: MANGA JÓKAI. Děsivé pověsti z Japonska  ISBN: 9788074135293  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074135293  Hmotnost: 0.60 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 160  Rozměr: 190x248 mm  Nakladatel: ZonerPress
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ MANGA JÓKAI. Děsivé pověsti z Japonska, Lafcadio Hearn, převyprávěl Sean Michael Wilson

Tyto klasické japonské pověsti jsou založeny na příbězích, které napsal slavný autor Lafcadio Hearn mezi lety 1890 až 1904. Oceňovaný komiksový spisovatel Sean Michael, mimo jiné Hearnův velký obdivovatel, se rozhodl některé z nich převyprávět a výsledkem je Jókai Manga! V ní najdete hned sedm nejznámějších klasických pověstí, mezi nimi například:

Tajemství ze záhrobí: Mladá žena vyděsí svoji rodinu, když se vrátí jako duch. Nedokáže najít klid, dokud nebude pryč ono šokující tajemství, které po sobě zanechala.

Nuke-kubi: Samuraj bez pána se rozhodne přečkat noc v domě jednoho laskavého muže, aniž by tušil, že mu brzy půjde o život. Bude mít totiž co dočinění s bezhlavými skřety!

Dívka z obrazu: Mladý muž si pořídí obraz krásné dívky a jeho prvotní zalíbení dosáhne nezdravé posedlosti. Ale copak může dál vést obyčejný život?

Mrtvý jezdec: Mrtvá žena se rozhodne pomstít muži, který se s ní rozvedl. A on velice rychle zjistí, že cena, kterou musí zaplatit, aby se dostal z jejích spárů, je přinejmenším bláznivá!

Atmosféru jednotlivých příběhů dokreslují úžasné ilustrace od japonské umělkyně Inko Ai Takita z Velké Británie. Autentický zážitek umocňuje i tradiční japonský způsob čtení – odzadu dopředu.

MANGA JÓKAI. Děsivé pověsti z Japonska