Let na Měsíc

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisMěsíc vždy inspiroval k zahledění na oblohu. Odpradávna jej pozorovali příslušníci mnoha kultur po celém světě, používali ho k měření času a současně …
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
299
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788075298416
EAN9788075298416
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr252x295 mm
Vazbavázaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Let na Měsíc"

Měsíc vždy inspiroval k zahledění na oblohu. Odpradávna jej pozorovali příslušníci mnoha kultur po celém světě, používali ho k měření času a současně obdivovali jeho stále se opakující pohyb po obloze. Kladli si otázky: Co je ten Měsíc vlastně zač? Jak je možné, že může pravidelně měnit svůj tvar, mizet a zase se objevovat? Let na Měsíc, autor Alan Dyer.


Anotace knihy " Let na Měsíc, autor Alan Dyer"

Není Měsíc domovem bohů? Je v lidských silách se jednoho dne k Měsíci vydat a kráčet po jeho povrchu? Prožijte příběh, kdy se cesta na Měsíc stala neuvěřitelnou skutečností. Příběh dobrodružné pouti naplánované a uskutečněné lidmi naší doby. Příběh letu kosmické lodi Apollo k Měsíci. Na osmdesáti bohatě ilustrovaných stranách knihy shrnuje důležité informace o cestě astronautů, vesmírných závodech, celém programu Apollo, raketách, kosmických lodích a také o budoucích plánech na osídlení našeho nejbližšího vesmírného souseda..
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz