Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Sleva 11%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisExistuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena269 Kč - SLEVA 11%
Cena s DPH
239
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-334-3
EAN9788074133343
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.34 Kg
Rozměr170 x 218 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran136

Bližší informace o knize "Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi"

Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi. Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi, autor Nikol Barochová.
Anotace knihy " Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi, autor Nikol Barochová"

Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho kočičí knížka How to tell if your cat is plotting to kill you. Všichni chovatelé a milovníci koček budou souhlasit s tím, že kočky jsou osobnostmi – vyniká to ve srovnání s ostatními domácími mazlíčky včetně psů. Asi i proto jsou kočky námětem tolika skvělých komiksů, stripů nebo kreslených filmů.
Knížka prochází celou řadu témat a situací, ve kterých jistě svého vlastního domácího miláčka velmi dobře poznáte. Ať už vezmete kapitolku Jak se mazlit s kotětem nebo třeba (moje oblíbené) Nápady na dárky pro páníčka, jsou to všechno věci odpozorované ze skutečnosti a dotažené do podoby, která vás skvěle pobaví..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz