Dokresli si abecedu

Autor: Česky2022Poketo

Baví vaše děti malovat a tvořit a/nebo se zajímají o písmena a čtení? V tom případě jim dopřejte možnost vytvořit si svou jedinečnou designovou abecedu! Tyto předtištěné černobílé karty s jednotlivými písmeny české abecedy jim to usnadní. Karty, na kterých jsou vytištěny všechny čtyři varianty písmene (psací a tiskací, velké a malé) od A do Ž, si mohou děcka samy pokreslit nebo jinak dotvořit odpovídajícími symboly.

150 
včetně dph
skladem
Název: Dokresli si abecedu  Jazyk: Česky  Rok:   ID: b00834  Hmotnost: 0.50 kg  Vazba: tvrdý kartonový papír  Počet stran: 34 černobílých kartiček  Rozměr: 90x140  Nakladatel: Poketo
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Dokresli si abecedu, kolektiv

A jako akvárium a anděl, Ž jako žába žužlající žvýkačku. A dál abecedu hravě využít. Sada Dokresli si abecedu se hodí nejen předškolákům a školákům, ale i mladším dětem, které baví tvořit a poznávat písmena. Díky této aktivitě si děti posilují spojení obrázek-písmeno a související sluchové vnímání, nezbytné pro pozdější čtení a psaní. Zároveň podporuje kreativní tvoření, soustředění a rozvíjí slovní zásobu.

Dokresli si abecedu