Čítanka. Martin Patřičný

Sleva 7%
Autor
InformaceČesky, 2014
PopisSubjektivní rádce na cestu labyrintem literatury Topíte se v nabídce knih? Vejdete do knihkupectví a nevíte, kam sáhnout? Kterou vybrat? Tahle kniha j…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena199 Kč - SLEVA 7%
Cena s DPH
185
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelJonathan Livingston
ISBN9788087835357
EAN9788087835357
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.42 Kg
Rozměr140 × 200 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran304

Bližší informace o knize "Čítanka. Martin Patřičný"

Subjektivní rádce na cestu labyrintem literatury Topíte se v nabídce knih? Vejdete do knihkupectví a nevíte, kam sáhnout? Kterou vybrat? Tahle kniha je záchranný pás. Nadechněte se a plavte radostně světem literatury, i když trochu subjektivním, trochu konzervativním, ale přesto vzrušujícím, sladkým, voňavým. Čítanka. Martin Patřičný, autor Patřičný Martin.


Anotace knihy " Čítanka. Martin Patřičný, autor Patřičný Martin"

Patřičná čítanka je zábavná kniha o čtení a knihách je opravdu o tom, co slibuje název. Protože! Martin Patřičný je krásně umanutý šílenec. Miluje knihy, dřevo a ženy. Pořadím si asi ani sám není jistý. Všechny tři motivy procházejí jeho výtvarným dílem i knihami. Čítanku psal několik let. Je to vlastně jeho celoživotní čtenářský deník, v němž nás zve do svých knižních vzpomínek. S obrovskou vášní vypráví o pevné součásti svého života – o knihách, které stojí za to. Které stojí za to vzít do ruky a do hlavy nejen podruhé, ale víckrát… mít je v knihovně.

Číst znamená jít po cestě k porozumění sobě i světu okolo. Ale zároveň se skvěle bavit, smát a pustit k sobě i něco smutku..
Jonathan Livingston

Obsah knihy: Čítanka. Martin Patřičný

Čítanka. Martin Patřičný - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz