BARVA Nejen pro výtvarníky

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisVydejte se s námi do světa barev! Ať už máte otázky ohledně jejich historie, míchání, anebo valérů, Barva od českého umělce Jana Matějáka je tady od t…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 409 Kč - SLEVA
Cena s DPH
365
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelExtra Publishing
ISBN9788074135231
EAN9788074135231
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.30 Kg
Rozměr190x246 mm
Vazbavázaná
Počet stran148

Bližší informace o knize "BARVA Nejen pro výtvarníky"

Vydejte se s námi do světa barev! Ať už máte otázky ohledně jejich historie, míchání, anebo valérů, Barva od českého umělce Jana Matějáka je tady od toho, aby vám přinesla ty správné odpovědi. BARVA Nejen pro výtvarníky, autor _Jan Matěják.


Anotace knihy " BARVA Nejen pro výtvarníky, autor _Jan Matěják"

Důkladná znalost barevné teorie stojí za každým kvalitním uměleckým dílem! V této knize najdete spoustu užitečných, a především praktických informací, které vám pomohou pozvednout vaši tvorbu na novou úroveň. Zajímá vás rozdíl mezi aditivním a subtraktivním mícháním? Nevíte, podle čeho vybírat barvy na svoji paletu? Chcete znát tajemství barevné harmonie? Pak je tato kniha určena právě vám!

Autor Jan Matěják se v tvorbě zaměřuje na královnu výtvarných technik – olejomalbu a ve svém vyprávění a postřezích tedy odkazuje převážně k ní. A protože věří, že jeden obrázek vydá za tisíc slov, doplnil knihu o QR kódy, které vás přesměrují k praktickým ukázkám ve videích. Celý proces učení pro vás tak bude jednodušší, rychlejší a v neposlední řadě zábavnější než prosté čtení.

Ať jste umělec, výtvarník, anebo náhodný kolemjdoucí, kterého baví pronikat do tajů barev a jejich vizuálně podmanivého světa, tato kniha je přesně pro vás!.
Extra Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz