Adventní čtení I.

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisJde se připravit na Vánoce včas? Mohli by se sejít Bohuslav Reynek a Zdeněk Svěrák? Může být kniha zároveň kalendářem? Ano, ano, ano.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
350
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelCesta domů
ISBN9788090580916
EAN9788090580916
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr170x290
Vazbakroužková
Počet stran96

Bližší informace o knize "Adventní čtení I."

Jde se připravit na Vánoce včas? Mohli by se sejít Bohuslav Reynek a Zdeněk Svěrák? Může být kniha zároveň kalendářem? Ano, ano, ano. Adventní čtení I., autor kolektiv.


Anotace knihy " Adventní čtení I., autor kolektiv"

Cesta domů dostala dárek od čtenářského spolku Veselé poutnice: nevšední dárkovou publikaci Adventní čtení. Je to ilustrovaná knížka povídek od 24 autorů našich i zahraničních. Na začátku adventu z ní vidíte jen něco, je vlastně adventním kalendářem. Povídky jsou zavřené – musíte každý den adventu odtrhnout proužek po straně a povídku objevit. Přes den Vám na stěně visí kalendář s pomalu přibývajícím obrázkem, navečer se stává knížkou ke společnému čtení, která se před Vašima očima a s Vaším přispěním postupně rodí. Na Štědrý den pak máte knížku hotovou a můžete si ji dát do knihovny… nebo třeba pod stromeček.

Chcete někoho obdarovat včas a nechcete na poslední chvíli vybírat dárek v tlačenici? Kupte Adventní čtení a darujte je už v listopadu: obdarovaný nebude mít jen hezký Štědrý večer, ale kalendář užije již v adventu a pod stromečkem bude mít připravenou knížku, s níž se může těšit v dalších letech. A vy si ke konci prosince nebudete lámat hlavu, kde sehnat hezký a užitečný dárek.

Veselé poutnice vybraly texty od svých oblíbených spisovatelů (Bohuslav Reynek, Margaret Cravenová, Stephen Leacock, Maurice Maeterlinck) a oslovily různé žijící autory (Markéta Zinnerová, Tomáš Halík, Zdeněk Svěrák, Martin Putna…) – každý den adventu tak čtenářům připravily malé překvapení. Texty jsou vlastně zastaveními nad tím, co je s adventním časem spojeno… očekávání i nedočkavost, osamělost a společenství, darování, hojnost a skromnost, ticho a sníh, usebrání a putování.

Námět a scénář Veselé poutnice a Vojtěch Kozlík, ilustrace Martina Špinková, grafická úprava studio Designiq, vytiskla tiskárna Flora..
Cesta domů


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz