Zuza v zahradách

Sleva 24%
Autor
InformaceČesky, 2015
PopisZuza má zahradu. Ale ne u domu, ta zahrada je v zahradní kolonii. Kolonie znamená spoustu malých zahrad vpravo, vlevo a mezi nimi uličky. Kolonie jsou…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena295 Kč - SLEVA 24%
Cena s DPH
225
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-33-3
EAN9788086803333
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.37 Kg
Rozměr220x200 mm
VazbaV8
Počet stran60

Bližší informace o knize "Zuza v zahradách"

Zuza má zahradu. Ale ne u domu, ta zahrada je v zahradní kolonii. Kolonie znamená spoustu malých zahrad vpravo, vlevo a mezi nimi uličky. Kolonie jsou zahradní piškvorky. Za kolonií je divoká temná zahrada. Bydlí tam černý pes a možná taky strašná Stará Bela. Kdoví. Zuza se jí pro jistotu bojí. Jenže co si počít, když máte z někoho strach, ale najdete na cestě jeho klíč? Zuza v zahradách, autor Šrámková Jana, Tachezy Andrea.


Anotace knihy " Zuza v zahradách, autor Šrámková Jana, Tachezy Andrea"

Poetické vyprávění o překonávání strachu i předsudků a o půvabu odlišností. Úsporný text do barevné šíře rozehrávají fantastické ilustrace.

O AUTORKÁCH:
Jana Šrámková
(1982) Vystudovala Evangelikální teologický seminář a tvůrčí psaní a redakční práci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kde později vyučovala. Je doktorandkou scénické tvorby na DAMU. Významně na sebe upozornila svou prvotinou, novelou Hruškadóttir, za kterou získala Cenu Jiřího Ortena (2009). Její druhá próza se jmenuje Zázemí. Mezitím jí v Raketě vyšla knížka pro děti Putování žabáka Filemona o cestě tří plyšových přátel Podkrkonoším do továrny na hračky, kde žabák doufá najít svůj skutečný domov.

Andrea Tachezy
(1966) Vystudovala VŠUP v ateliéru alternativních technik a v ateliéru filmové a televizní grafiky. Jako odborná asistentka působila na katedře výtvarné tvorby na Univerzitě Hradec Králové. Ilustrovala spoustu knih většinou pro dětské čtenáře. Ve volné tvorbě se věnuje kreslení, rytí do plechu, šití hraček a lecčemu z papíru. Pořád někde vystavuje. Za svou tvorbu získala několik ocenění, naposledy dvě Zlaté stuhy: v roce 2014 za prostorové leporelo Ferdinande! a v roce 2015 za knihu Bořivoj a blecha Fló..
Labyrint

Obsah knihy: Zuza v zahradách

Zuza v zahradách - examplesZuza v zahradách - examplesZuza v zahradách - examplesZuza v zahradách - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz