Where The Wild Things Are

Autor
InformaceČesky, 2000
PopisO nezbedném chlapci, který se dostal do země divokých příšerek a stal se jejich králem. Max zlobil a zlobil hodně, a tak šel spát bez večeře. Místo ve…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
328
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9781782955030
EAN9781782955030
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr252x229
Vazbabrožovaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Where The Wild Things Are"

O nezbedném chlapci, který se dostal do země divokých příšerek a stal se jejich králem. Max zlobil a zlobil hodně, a tak šel spát bez večeře. Místo večeře vyplul na své lodi na dlouhou cestu přes moře až do země divočin. Divočiny byly strašlivé, ale Max byl strašlivější, tak se stal jejich králem. Where The Wild Things Are, autor Maurice Sendak.


Anotace knihy " Where The Wild Things Are, autor Maurice Sendak"

One night Max puts on his wolf suit and makes mischief of one kind and another, so his mother calls him 'Wild Thing' and sends him to bed without his supper. That night a forest begins to grow in Max's room and an ocean rushes by with a boat to take Max to the place where the wild things are. Max tames the wild things and crowns himself as their king, and then the wild rumpus begins. But when Max has sent the monsters to bed, and everything is quiet, he starts to feel lonely and realises it is time to sail home to the place where someone loves him best of all..
neuveden


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz