Vyber si své povolání

Sleva 16%
Autor
InformaceČesky, 2014
PopisCo dělá chirurg? Kdo se může stát lodním kapitánem a kdo pracuje v divadle? A čím budeš, až vyrosteš? Chceš zjistit, jaké povolání by se ti líbilo nej…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena249 Kč - SLEVA 16%
Cena s DPH
209
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788000037974
EAN9788000037974
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.52 Kg
Rozměr215x280 mm
Vazbavázaná
Počet stran72

Bližší informace o knize "Vyber si své povolání"

Co dělá chirurg? Kdo se může stát lodním kapitánem a kdo pracuje v divadle? A čím budeš, až vyrosteš? Chceš zjistit, jaké povolání by se ti líbilo nejvíc? Tak tuhle otázku právě řeší i pes Olík. Otevři tuto knihu a vypravte se spolu na různá místa – třeba do muzea, školy, filmového studia, na nádraží či kosmodrom. Čeká na tebe spousta běžných i netradičních profesí. Prohlédni si je nejprve na velkých barevných ilustracích a pak si přečti podrobnější informace o vybraných zaměstnáních. Vyber si své povolání, autor Milan Starý, Silvie Sanža.


Anotace knihy " Vyber si své povolání, autor Milan Starý, Silvie Sanža"

Publikace pro zvídavé děti od šesti let nabízí pohled do sedmnácti pracovních prostředí, v nichž se seznámí s třemi sty různých profesí. Každá kapitola začíná dvoustránkovou ilustrací, na níž jsou lidé při výkonu své práce. Nejzajímavější profese jsou na další dvoustraně detailněji popsány. Pro snadnou orientaci slouží rejstřík všech zařazených povolání na začátku knihy. Už víš, které povolání si jednou vybereš?.
Albatros Media


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz