Večerníčkův pohádkový špalíček

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisPřed PADESÁTI LETY se na obrazovce Československé televize poprvé objevily pohádky na dobrou noc v pořadu nazvaném VEČERNÍČEK. Ve stejném roce se k po…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788074041549
EAN9788074041549
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.70 Kg
Rozměr194x254 mm
Vazbavázaná
Počet stran448

Bližší informace o knize "Večerníčkův pohádkový špalíček"

Před PADESÁTI LETY se na obrazovce Československé televize poprvé objevily pohádky na dobrou noc v pořadu nazvaném VEČERNÍČEK. Ve stejném roce se k pořadu přidal klučina v papírové čepici, který přilétne odněkud z hvězdné oblohy, ukloní se, mile pozdraví DOBRÝ VEČER a očička mu také září jako hvězdy. Večerníčkův pohádkový špalíček, autor kolektiv.


Anotace knihy " Večerníčkův pohádkový špalíček, autor kolektiv"

Čiperně vyběhne po schodech, skočí na houpacího koně, přeskočí do autíčka a vyhoupne se na jednokolku. A pořád rozhazuje psaníčka s nápisem VEČERNÍČEK. Po skončení večerní pohádky se zase pěkně ukloní, popřeje dětem DOBROU NOC a odlétá do dálav vesmíru, možná do říše snů... PADESÁT OBRÁZKOVÝCH PŘÍBĚHŮ obsažených v tomto POHÁDKOVÉM ŠPALÍČKU je spíše symbolickým výběrem z nejoblíbenějších večerníčků. Všechny úspěšné večerníčkovské pohádky by vydaly na mnohem objemnější knihu, nebo na knih několik. Prozatím ale postačí, když se tento svazek pohádek, podobně jako televizní Večerníček, stane dětem dobrým průvodcem při usínání. V KNIZE ANKETA A VELKÁ SOUTĚŽ S VEČERNÍČKEM!.
Albatros Media

Obsah knihy: Večerníčkův pohádkový špalíček

Večerníčkův pohádkový špalíček - examplesVečerníčkův pohádkový špalíček - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz