To je metro, čéče!

Autor: Česky2019Paseka

Všechno, co musíte vědět, aby vám neujel vlak. Kniha získala první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha roku 2019 v kategorii dětská kniha.

Již není v prodeji
Název: To je metro, čéče!  ISBN: 978-80-7432-944-9  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074329449  Hmotnost: 0.60 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 168  Rozměr: 240 x 240  mm  Nakladatel: Paseka
informace ke knize

Detail knihy ~ To je metro, čéče!, Rezková Milada - Šrámek Jan - Vlková Veronika

Pražské metro určitě znáte vy, vaše babička i máma. Třeba s ním každý den jezdíte do školy, do práce nebo na nákup. Ale víte, že je to místo plné zajímavostí, tajemství, nápadů a dobrodružství? Seznamte se s Karlem Kroupou nejmladším a jeho svérázným dědečkem a ponořte se spolu s nimi do chodeb, tunelů, historie i současnosti podzemní dráhy. Zkuste si vypočítat, kam až byste dojeli, kdybyste všechny trasy pospojovali do jediné. Co se děje v metru v noci? A straší ve Strašnické?
Knížka plná ilustrací, plánků a komiksů představuje pražské metro jako úžasnou stavbu i skvělý dopravní prostředek. A protože spojuje populární výklad s veselým příběhem, čeká na čtenáře a čtenářky pořádná jízda. Ať nás chytí revizor, jestli kecáme.

To je metro, čéče!