To je metro, čéče!

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisVšechno, co musíte vědět, aby vám neujel vlak. niha získala první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha roku 2019 v kategorii dětská kniha.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
388
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPaseka
ISBN978-80-7432-944-9
EAN9788074329449
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr240 x 240 mm
Vazbavázaná
Počet stran168

Bližší informace o knize "To je metro, čéče!"

Všechno, co musíte vědět, aby vám neujel vlak. niha získala první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha roku 2019 v kategorii dětská kniha. To je metro, čéče!, autor Rezková Milada - Šrámek Jan - Vlková Veronika.


Anotace knihy " To je metro, čéče!, autor Rezková Milada - Šrámek Jan - Vlková Veronika"

Pražské metro určitě znáte vy, vaše babička i máma. Třeba s ním každý den jezdíte do školy, do práce nebo na nákup. Ale víte, že je to místo plné zajímavostí, tajemství, nápadů a dobrodružství? Seznamte se s Karlem Kroupou nejmladším a jeho svérázným dědečkem a ponořte se spolu s nimi do chodeb, tunelů, historie i současnosti podzemní dráhy. Zkuste si vypočítat, kam až byste dojeli, kdybyste všechny trasy pospojovali do jediné. Co se děje v metru v noci? A straší ve Strašnické?
Knížka plná ilustrací, plánků a komiksů představuje pražské metro jako úžasnou stavbu i skvělý dopravní prostředek. A protože spojuje populární výklad s veselým příběhem, čeká na čtenáře a čtenářky pořádná jízda. Ať nás chytí revizor, jestli kecáme..
Paseka

Obsah knihy: To je metro, čéče!

To je metro, čéče! - examplesTo je metro, čéče! - examplesTo je metro, čéče! - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz