Syrovátka sytí selátka

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisSyrovátka sytí selátka je alternativní logopedickou cvičebnicí se zaměřením na sykavky C, S a Z. Hravě pojaté básničky, říkanky, hádanky, doplňovačky,…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
329
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVerzone
ISBN978-80-87971-20-8
EAN9788087971208
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr220x220 mm
Vazbas odkrytým šitím
Počet stran124

Bližší informace o knize "Syrovátka sytí selátka"

Syrovátka sytí selátka je alternativní logopedickou cvičebnicí se zaměřením na sykavky C, S a Z. Hravě pojaté básničky, říkanky, hádanky, doplňovačky, obrázkové čtení a pohádky jsou doplněny důmyslnými kolážemi, které mají děti motivovat nejen k osobité interpretaci obsahu knihy, ale i k učení správné výslovnosti a rozšiřování slovní zásoby. Syrovátka sytí selátka, autor Barbora Baronová.


Anotace knihy " Syrovátka sytí selátka, autor Barbora Baronová"

Knížka je strukturována do kapitol, které zohledňují rozmanité postavení hlásek v rámci slova nebo sousloví. Ke každému textu jsou přiřazeny barevné značky odkazující k tomuto postavení. Děti tak mohou procvičovat vždy konkrétní pozici hlásky, případně jejich kombinace. Metodologicky kniha vychází ze systematického Přehledu české výslovnosti. Publikaci odborně zaštiťuje klinická logopedka Milena Šafránková.

Kniha je určena všem šikovným dětem, chápavým rodičům a laskavým prarodičům, které baví trávit čas společně, aktivně a důvtipně.

Autorka textu Barbora Baronová zvolila metodu volnějšího verše, který umožňuje každé drobné dílo více významově otevřít, a tím umožnit dětem vlastní – unikátní – interpretaci. K té jim dopomáhají originální koláže Jany Jandáčkové, které velmi konkrétně, a přitom hravě vysvětlují obsah textu. Knížka obsahuje i slovníček méně frekventovaných výrazů.

Pro děti od 5 let a jejich (pra)rodiče.
Verzone

Obsah knihy: Syrovátka sytí selátka

Syrovátka sytí selátka - examplesSyrovátka sytí selátka - examplesSyrovátka sytí selátka - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz