Stopy zvířat

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisOtisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je zanechalo, víc, než si umíš představit. V knize najdeš stopy savců a p…
více informací
Dostupnostdo týdne
Doporučená cena 399 Kč - SLEVA
Cena s DPH
339
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788075297891
EAN9788075297891
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr205x345 mm
Vazbavázaná
Počet stran50

Bližší informace o knize "Stopy zvířat"

Otisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je zanechalo, víc, než si umíš představit. V knize najdeš stopy savců a plazů z celého světa, od malých přes střední až po ty obrovské. Stopy zvířat, autor John Townsend.


Anotace knihy " Stopy zvířat, autor John Townsend"

Některé stopy v životní velikosti se na stranu knihy ani nevešly, list musí být rozkládací. Můžeš prozkoumat stopy rejska, netopýra, skunka, pásovce, bobra, soba, tuleně, aligátora, tygra, medvěda, gorily, žirafy, slona a dalších zajímavých živočichů, kteří ti ukážou bohatství a rozmanitost zvířecí říše. Většina z tvorů má čtyři nohy, někteří ale chodí občas po dvou. Podle tvaru, velikosti a rozmístění stop si můžeš udělat představu, jak se různá zvířata pohybují. Přečti si zajímavosti o vzhledu i životě těchto živočichů, porovnej si také jejich velikost se svou velikostí a najdi na mapě světa, kde jednotlivá zvířata žijí. Prostě se staň šikovným stopařem. A na výletě pak můžeš sledovat také stopy našich zvířat a kreslit si je do sešitu..
Slovart

Obsah knihy: Stopy zvířat

Stopy zvířat - examplesStopy zvířat - examplesStopy zvířat - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz