Štaflík a špagetka

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisŠtaflík a Špagetka bydlí v chaloupce a je jim spolu dobře. Ráno se jim ale nikdy nechce vstávat. Jenže na střeše za komínem bydlí ještě poťouchlá vrán…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788074041563
EAN9788074041563
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.45 Kg
Rozměr254x194 mm
Vazbavázaná
Počet stran128

Bližší informace o knize "Štaflík a špagetka"

Štaflík a Špagetka bydlí v chaloupce a je jim spolu dobře. Ráno se jim ale nikdy nechce vstávat. Jenže na střeše za komínem bydlí ještě poťouchlá vrána, známé ranní ptáče, takže je nikdy dlouho spát nenechá. Štaflík a špagetka, autor Váchal Josef.


Anotace knihy " Štaflík a špagetka, autor Váchal Josef"

Obrázkové příběhy podle nového večerníčku! Podle večerníčku Martina Otevřela a Jiřího Munka, s obrázky Zdeňka Smetany za autorské spolupráce Marii Axamitové, nakreslil a napsal Martin Otevřel. Štaflík a Špagetka bydlí v chaloupce a je jim spolu dobře. Ráno se jim ale nikdy nechce vstávat. Jenže na střeše za komínem bydlí ještě poťouchlá vrána, známé ranní ptáče, takže je nikdy dlouho spát nenechá. Každý den vymýšlí, jakou lumpárnu by jim vyvedla. V sedmi obrázkových příbězích podle nového večerníčku navštíví Štaflík a Špagetka posilovnu, svedou námořní bitvu, zažijí dobrodružné Vánoce i veselé příhody. V knížce se také setkáte s hamižným křečkem, závodními chrty, krásnou pudlicí a dalšími zvířátky..
Albatros Media

Obsah knihy: Štaflík a špagetka

Štaflík a špagetka - examplesŠtaflík a špagetka - examplesŠtaflík a špagetka - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz