Rozára a Černý Petr

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisTajuplný i humorný příběh o hledání sebe sama a nalezení pokladu pod vlastním prahem, zarámovaný výkladem o větrných mlýnech. Grafická úprava studio U…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
250
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelUpupæpop
ISBN978-80-88360-03-2
EAN9788088360032
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.32 Kg
Rozměr200x200 mm
Vazbašitá měkká
Počet stran64

Bližší informace o knize "Rozára a Černý Petr"

Tajuplný i humorný příběh o hledání sebe sama a nalezení pokladu pod vlastním prahem, zarámovaný výkladem o větrných mlýnech. Grafická úprava studio Upupaepop. Rozára a Černý Petr, autor Radek Malý, ilustrovala Eva Horská.


Anotace knihy " Rozára a Černý Petr, autor Radek Malý, ilustrovala Eva Horská"

Větrné mlýny jsou zvláštní stavení, a tak není divu, že v nich a kolem nich žijí zvláštní tvorové: bytosti soumraku, u kterých se člověk nemůže dopočítat očí, sečtělá a moudrá hospodářská zvířata nebo sádroví trpaslíci. S těmi všemi se potkává Rozára i Černý Petr a společně prožívají veselé i děsuplné chvilky, hledají sebe sama, nalézají poklad pod vlastním prahem a nakonec jeden starý a zanedbaný mlýn opraví a zvelebí.
Vedle tajuplného a zároveň humorného příběhu kniha prostřednictvím krátkých vložených kapitol nabízí vhled do historie větrných mlýnů, jejich fungování i zobrazení v literatuře u nás i ve světě. Navíc díky promyšlené grafické úpravě a ilustracím navozuje pocit, že vítr zabloudil i na její stránky, kde rozfoukal nadpisy a mezi některé odstavce rozsypal trochu mouky..
Upupæpop

Obsah knihy: Rozára a Černý Petr

Rozára a Černý Petr - examplesRozára a Černý Petr - examplesRozára a Černý Petr - examplesRozára a Černý Petr - examplesRozára a Černý Petr - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz