Raketa mini 1 / první čtení

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisSešit s krátkou pohádkou pro začínající čtenáře, zábavnými úkoly jako luštění nebo kreslení o kytkách a zahradě, který nakreslila a úkoly připravila v…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.10 Kg
RozměrA5
Vazbabrožovaná
Počet stran20

Bližší informace o knize "Raketa mini 1 / první čtení"

Sešit s krátkou pohádkou pro začínající čtenáře, zábavnými úkoly jako luštění nebo kreslení o kytkách a zahradě, který nakreslila a úkoly připravila výtvarnice Johana Švejdíková. Autorkou pohádky Sázela se kytka je Bája Haager. Obě autorky znáte z Rakety. 16 stránek ve formátu A5 – pohádka, básnička, vymalovánka, hravé úkoly, kvízy a šifry. Raketa mini 1 / první čtení, autor kolektiv.


Anotace knihy " Raketa mini 1 / první čtení, autor kolektiv"

Sešit s krátkou pohádkou pro začínající čtenáře, zábavnými úkoly jako luštění nebo kreslení o kytkách a zahradě, který nakreslila a úkoly připravila výtvarnice Johana Švejdíková. Autorkou pohádky Sázela se kytka je Bája Haager. Obě autorky znáte z Rakety. 16 stránek ve formátu A5 – pohádka, básnička, vymalovánka, hravé úkoly, kvízy a šifry..
Labyrint

Obsah knihy: Raketa mini 1 / první čtení

Raketa mini 1  / první čtení - examplesRaketa mini 1  / první čtení - examplesRaketa mini 1  / první čtení - examplesRaketa mini 1  / první čtení - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení