PROFESOR ASTROKOCOUR: Křížem krážem lidským tělem

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisFascinující putování lidským tělem od hlavy až k patě. Proč mají naše uši tak legrační tvar? K čemu kýcháme? Jak funguje imunitní systém? Na co jen ná…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 395 Kč - SLEVA
Cena s DPH
359
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-50-0
EAN9788086803500
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.48 Kg
Rozměr295 × 295 mm
Vazbavázaný
Počet stran64

Bližší informace o knize "PROFESOR ASTROKOCOUR: Křížem krážem lidským tělem"

Fascinující putování lidským tělem od hlavy až k patě. Proč mají naše uši tak legrační tvar? K čemu kýcháme? Jak funguje imunitní systém? Na co jen nám kůže a proč máme dva druhy paměti? Lidské tělo je jedna z nejsložitějších věcí v celém vesmíru! Zvídavý profesor Astrokocour a celá jeho parta nás ve výpravné obrazové encyklopedii provedou všemi částmi lidského těla. PROFESOR ASTROKOCOUR: Křížem krážem lidským tělem, autor Dominic Walliman & Ben Newman.


Anotace knihy " PROFESOR ASTROKOCOUR: Křížem krážem lidským tělem, autor Dominic Walliman & Ben Newman"

Nová kniha z naučné série, z níž česky vyšel před rokem svazek HRANICE VESMÍRU, oceněný Zlatou stuhou České sekce IBBY. Dominic Walliman vystudoval ve Velké Británii fyziku a nyní se v kanadském Vancouveru věnuje programování kvantových počítačů. Vynikl jako znamenitý popularizátor přírodních věd pro děti a mládež. Ben Newman je držitelem řady cen za knižní ilustrace a komiksy, žije a pracuje v Londýně..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz