Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti

rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%
Sleva 19%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisKnížka vhodná k zábavnému procvičovaní gramatiky. Učit se nazpaměť vyjmenovaná slova není zrovna vrchol zábavy, ale je třeba je znát. Proč si tedy tuh…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena259 Kč - SLEVA 19%
Cena s DPH
209
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMladá Fronta
ISBN9788020437686
EAN9788020437686
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.41 Kg
Rozměr190x255 mm
Vazbavázaná
Počet stran128

Bližší informace o knize "Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti"

Knížka vhodná k zábavnému procvičovaní gramatiky. Učit se nazpaměť vyjmenovaná slova není zrovna vrchol zábavy, ale je třeba je znát. Proč si tedy tuhle činnost nezpestřit něčím, co nás pobaví a zároveň nám pomůže zapamatovat si lépe všechna ta měkká i a tvrdá y? Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti, autor Daniela Kalinová, Martin Krkoška.


Anotace knihy " Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti, autor Daniela Kalinová, Martin Krkoška"

Knížka Daniely Kalinové je plná vtipných říkanek, povídek, zajímavostí a vyprávění. Všechny texty se sice váží k vyjmenovaným slovům, ale nudu s nimi nezažijete. Místo vyjmenovaných slov po B budeme například cestovat do minulosti, zajedeme se podívat do Kobylis na jednu skříň, uděláme dobrý skutek a zkusíme trochu čarovat. Místo vyjmenovaných slov po L budeme lízat lízátka. Také poznáme lišaje, má strach, že se moc liší. U M si vyzkoušíme smysl pro nesmysl, P nám nabídne polopravdivý příběh pyšného pytláka Pecha. A samozřejmě toho ptakopyska z názvu knihy! A tak bychom mohli pokračovat dál až do Ruzyně. Víte, jak se tamní letiště teď nazývá? Že už to máte na jazyku?.
Mladá Fronta

Obsah knihy: Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti

Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examplesProč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti - examples

Recenze knihy: Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti


rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5rating - 5 100%, Zákazník, 01.06.2017, iUmeni
Děkujeme, ulehčili jste nám učení s dětmi.

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz