Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Autor: Česky2021Host

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné!

399 
včetně dph
do týdne
ISBN: 9788027507429  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788027507429  Hmotnost: 0.47 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 184  Rozměr: 130 × 220 mm  Nakladatel: Host
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy - Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče, Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár

Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se pěti divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také na CD, českou verzi načetla Aňa Geislerová.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připravené pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou výchovnou pomůckou poslední instance s úspěšností 97,3 procenta.

Nové rozšířené vydání:
Čtrnáct pohádek
+ pomocný slovník
+ test neposlušnosti
+ přesvědčovací argumentář

-----

POKUD NECHCETE, ABY VÁS DĚTI PŘIVEDLY DO HROBU, PŘEČTĚTE SI TUTO KNIHU. - PROF. HERMANN KOSTIŽER, SPECIALISTA NA BOJ S DĚTSKOU NEPOSLUŠNOSTÍ