Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisMáte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživo…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
399
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelHost
ISBN9788027507429
EAN9788027507429
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.47 Kg
Rozměr130 × 220 mm
Vazbavázaná
Počet stran184

Bližší informace o knize "Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče"

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné! Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče, autor Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár.
Anotace knihy " Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče, autor Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár"

Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se pěti divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také na CD, českou verzi načetla Aňa Geislerová.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připravené pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou výchovnou pomůckou poslední instance s úspěšností 97,3 procenta.

Nové rozšířené vydání:
Čtrnáct pohádek
+ pomocný slovník
+ test neposlušnosti
+ přesvědčovací argumentář

-----

POKUD NECHCETE, ABY VÁS DĚTI PŘIVEDLY DO HROBU, PŘEČTĚTE SI TUTO KNIHU. - PROF. HERMANN KOSTIŽER, SPECIALISTA NA BOJ S DĚTSKOU NEPOSLUŠNOSTÍ.
Host


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz