Pohádky kocoura Kostičky

Autor: Česky2009ZonerPress

Blíží se Vánoce, krajem poletují sněhové vločky. Na okraji hlubokého lesa krátce zastaví automobil. Zanechává ve sněhové závěji malého kocourka... Tady začínají Kostičkova dobrodružství. Neztratí se v tajemném lese? Najde nový domov a přátele?

Již není v prodeji
Název: Pohádky kocoura Kostičky  ISBN: 978-80-7413-065-6  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074130656  Hmotnost: 0.34 kg  Vazba: tvrdá  Počet stran: 96  Rozměr: 145x200 mm  Nakladatel: ZonerPress
informace ke knize

Detail knihy ~ Pohádky kocoura Kostičky, Zbyněk Kučera Holub, ilustrace Roman Kýbus

Knihu provází veselé barevné obrázky Romana Kýbuse a fotografie skutečného kocoura Kostičky, jehož příhodami byly pohádky inspirovány.

Ztracený v lese * Mlask a Písk * Bílá liška * Pohádka o kouzelné skřínce z borůvkového údolí * Věštba z jehličí * Na druhý břeh * Strážce řeky * O vystrašeném strašidle * Čert a Flek * Na hradě Katz burgu * O duhovém náhrdelníku * O chybějící perle * O Čertovi a Mourince * Dafinka * V zajetí * Kočka nádražačka * Myší poklad * Domov * Jak jsme ke Kostičkovi přišli a jak on přišel k nám

Knížka bohatě vybavená půvabnými ilustracemi je určena menším dětem, seznámí je s novými, méně obvyklými exotickými zvířátky, jejichž jména jim navíc při opakování nebo hlasitém čtení pomohou procvičovat výslovnost některých problémových slabik a souhlásek.

Pohádky kocoura Kostičky