Pohádka o Ipsíkovi

Sleva 8%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisByli byste taky někdy radši, kdyby vaše děti neuměly číst? Třeba v hospodě, kde si, Matýsku, nemůžeš dát smažený sýr, protože ho nemají? (“Ale mami, t…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena250 Kč - SLEVA 8%
Cena s DPH
230
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBěžíliška
ISBN978-80-906112-9-0
EAN9788090611290
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.38 Kg
Rozměr240 × 200 mm
Vazbašitá pevná vazba
Počet stran40

Bližší informace o knize "Pohádka o Ipsíkovi"

Byli byste taky někdy radši, kdyby vaše děti neuměly číst? Třeba v hospodě, kde si, Matýsku, nemůžeš dát smažený sýr, protože ho nemají? (“Ale mami, tady přece píšou, že ho mají!”) I když se to někdy nezdá, být jediný, kdo umí číst a psát, by ale vlastně nebyla žádná zábava. Pohádka o Ipsíkovi, autor Aneta Františka Holasová.


Anotace knihy " Pohádka o Ipsíkovi, autor Aneta Františka Holasová"

To zjistil i učený lýkožrout Ipsík, který proto písmena naučil larvičky v celé kolonii. Když pak přiletěl strakapoud a Ipsíka sezobnul, věrní žáčkové na jeho počest začali pod kůru vykousávat kroniku lýkožroutího rodu, který dodnes nese latinské jméno Ips typographus, tedy lýkožrout psavec.
Střídavě realistické a stylizované ilustrace Anety Františky Holasové, které si vystačí s odstíny hnědi a příležitostnými červenými detaily (protože není ohně bez červené jiskry a strakapouda bez červených pírek), doplňuje svižný text, který by se jistě krásně vyjímal i krasopisně vyhlodaný do lýka..
Běžíliška

Obsah knihy: Pohádka o Ipsíkovi

Pohádka o Ipsíkovi - examplesPohádka o Ipsíkovi - examplesPohádka o Ipsíkovi - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz