Pod zemí, pod vodou

Autor
NakladatelHost
NázevPod zemí, pod vodou
InformaceČesky, 2017
Upozorněnívyjde 20.9.2017
PopisDalší fascinující kniha autorů bestsellerových Map. Po obrázkovém putování kolem světa přichází čas na pozoruhodnou výpravu do nitra země a hlubin oce…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
499
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"Minikatalog z vybrané výstavy v Topičově salonu v Praze"


ISBN978-80-7577-114-8
EAN9788075771148
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.83 Kg
Rozměr280 x 379 mm
Vazbavázaná
Počet stran110

Bližší informace o knize "Pod zemí, pod vodou"

Další fascinující kniha autorů bestsellerových Map. Po obrázkovém putování kolem světa přichází čas na pozoruhodnou výpravu do nitra země a hlubin oceánů. Pod zemí, pod vodou, autor Aleksandra a Daniel Mizielińští.


Anotace knihy " Pod zemí, pod vodou, autor Aleksandra a Daniel Mizielińští"

Velkoformátová kniha plná propracovaných ilustrací a detailních průřezů je nabitá informacemi. A netradičně — oboustranná. Ať začnete z kterékoli strany, postupně se noříte pod zemský povrch nebo pod hladinu moří stále hlouběji, abyste se uprostřed knihy setkali v zemském jádru.

Na cestě potkáte zvířata žijící pod zemí i podivná stvoření mořských hlubin. Zjistíte, kam sahají nejdelší kořeny na světě. Objevíte složitý systém podzemních potrubí, kabelů a tunelů. Narazíte na senzační vykopávky i zkamenělé kosti dinosaurů. Prohlédnete si všechny možné nory a doupata, zabloudíte v jeskynních bludištích a sjedete až na dno nejhlubšího dolu světa. Vyzkoušíte staré ponorky i skafandry, prozkoumáte vrak Titaniku. Zkrátka odhalíte nejedno tajemství podzemního i podvodního světa.

Tuhle knížku budete chtít číst pořád dokola, studovat detaily, které vám předtím unikly, podivovat se nad rozmanitostí světa… A hlavně, už nikdy se nebudete na svět dívat stejnýma očima..
Host

Obsah knihy: Pod zemí, pod vodou

Pod zemí, pod vodou - examplesPod zemí, pod vodou - examplesPod zemí, pod vodou - examplesPod zemí, pod vodou - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz