Opičák Sun / Zdeněk Sklenář

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisJana Jiráně dobrodružství Opičího krále uhranula – pohrává si s nimi už patnáct let. V roce 2011 starobylý příběh z dalekého Východu, u nás známý od r…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
460
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie Zdeněk Sklenář
ISBN978-80-87430-84-2
EAN9788087430842
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.83 Kg
Rozměr155x215
Vazbavázaná
Počet stran120

Bližší informace o knize "Opičák Sun / Zdeněk Sklenář"

Jana Jiráně dobrodružství Opičího krále uhranula – pohrává si s nimi už patnáct let. V roce 2011 starobylý příběh z dalekého Východu, u nás známý od roku 1961 díky překladu Zdenky Novotné-Heřmanové a výtvarnému doprovodu Zdeňka Sklenáře (1910–1986), poprvé převyprávěl a spolu s předními herci nejen ze Studia Ypsilon převedl do formy audioknihy s názvem Jak se Opičí král Sun Wu-kchung stal nesmrtelným. Opičák Sun / Zdeněk Sklenář, autor Zdeněk Sklenář, Jan Jiráň.


Anotace knihy " Opičák Sun / Zdeněk Sklenář, autor Zdeněk Sklenář, Jan Jiráň"

O tři roky později vyšla v souboru s dalšími třemi: Jak se Opičí král stal nebeským podkoním, Jak se Opičí král obrátil k lepšímu a Jak naši poutníci získali posvátná písma. V roce 2016 následovala kniha Opičí král, která získala dvě ocenění: Zlatou stuhu za Výtvarný počin roku a 3. místo v kategorii Literatura pro děti a mládež v soutěži Nejkrásnější české knihy roku 2016. Loni pak vzniklo leporelo Opičí král pro ty úplně nejmenší a letos vychází Opičák Sun vyprávěný formou vtipných veršů, které pobaví nejen děti, ale i jejich rodiče.
Tak jako si s obsahem příběhu volně pohrává Jan Jiráň, tak si i s ilustracemi Zdeňka Sklenáře, které vytvořil před neuvěřitelnými 60 lety, pohrávají grafická studia. Nejprve to byli Aleš Najbrt a Ondřej Kahánek ze Studia Najbrt, letos na ně poprvé navázali Petr Bosák a Robert Jansa z 20YY Designers..
Galerie Zdeněk Sklenář

Obsah knihy: Opičák Sun / Zdeněk Sklenář

Opičák Sun / Zdeněk Sklenář - examplesOpičák Sun / Zdeněk Sklenář - examplesOpičák Sun / Zdeněk Sklenář - examplesOpičák Sun / Zdeněk Sklenář - examplesOpičák Sun / Zdeněk Sklenář - examplesOpičák Sun / Zdeněk Sklenář - examplesOpičák Sun / Zdeněk Sklenář - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz