Olivie

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisV první knize o Olivii se seznámíte s tímto temperamentním prasátkem, které zbožňuje balet, operu, sleduje módní trendy a je prostě samo sebou. Olivie…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788087222171
EAN9788087222171
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.55 Kg
Rozměr225 × 285 mm
Vazbapevná
Počet stran36

Bližší informace o knize "Olivie"

V první knize o Olivii se seznámíte s tímto temperamentním prasátkem, které zbožňuje balet, operu, sleduje módní trendy a je prostě samo sebou. Olivie zvládne zazpívat čtyřicet velmi hlasitých písní, postavit mrakodrap z písku, vyzkoušet si všechno své oblečení, zbavit se svého mladšího bratra, vyzdobit zeď v obývacím pokoji a spoustu dalších věcí, aniž by se byť jenom trošku unavila. Olivie, autor Ian Falconer.


Anotace knihy " Olivie, autor Ian Falconer"

Děti se jistě ztotožní s malou hrdinkou provádějící jednu skopičinu za druhou a dospělí rozpoznají sami sebe v Oliviiných unavených, ustaraných ale nekonečně trpělivých a milujících rodičích. Příběhy autora a ilustrátora Iana Falconera jsou nabité pozitivní energií, chytrým humorem a hlavně smyslem pro vnímání dětské duše a fantazie. Zřejmě proto si knihy o prasátku Olivii nacházejí cestu z dětských knihoven i do rukou dospělých a baví čtenáře napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě toho tyto kouzelné příběhy sbírají také prestižní ocenění a dlouhodobě se drží mezi knižními bestsellery..
Albatros Media

Obsah knihy: Olivie

Olivie - examplesOlivie - examplesOlivie - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz