O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2020
PopisUž jste se někdy ocitli úplně sami v noci v nemocnici? A zapomněli jste si s sebou vzít něco hebkého k přitulení, a přitom vás tolik bolí ouško, proto…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena298 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
268
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
ISBN9788075581280
EAN9788075581280
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.29 Kg
Rozměr190x215 mm
Vazbavázaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem"

Už jste se někdy ocitli úplně sami v noci v nemocnici? A zapomněli jste si s sebou vzít něco hebkého k přitulení, a přitom vás tolik bolí ouško, protože vám ho pan doktor musel píchnout? Nemůžete ani za nic usnout a máma s tátou zůstali tak daleko odtud… Naštěstí na nočním stolku stojí aspoň čokoládový velikonoční zajíček ve staniolu a ten pane zničehonic dokáže věci! O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem, autor Zuzana Špůrová, Ilustrace.


Anotace knihy " O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem, autor Zuzana Špůrová, Ilustrace"

Poetická něžná pohádka básnířky Zuzany Špůrové o dětském strachu před nemocnicí a doktorskými úkony a noční samotou je svědectvím o bohatství dětské fantazie, jež pomáhá v nečekaných situacích, které děti zaskočí a rozesmutní. A je spolehlivým můstkem ke kreativitě a komunikaci dětí, když se ocitnou samotné v cizím prostředí. Jůlinka si díky zajíčkovi najde v nemocnici kamaráda a sebe i jeho zbaví hrůzy z injekcí a doktorů. Děti se přece potřebují brzy uzdravit a vrátit se domů na Velikonoce. Křehké obrázky Andrey Tachezy půvabný text pěkně ilustrují..
Meander


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz