O kapybaře, která chtěla létat

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisBohatě ilustrovaný pohádkový příběh pro malé čtenáře o dobrodružstvích zvířátek z amazonského pralesa.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-175-2
EAN9788074131752
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.24 Kg
Rozměr227x227 mm
Vazbatvrdá
Počet stran96

Bližší informace o knize "O kapybaře, která chtěla létat"

Bohatě ilustrovaný pohádkový příběh pro malé čtenáře o dobrodružstvích zvířátek z amazonského pralesa. O kapybaře, která chtěla létat, autor Iva Fany Vyhnánková.
Anotace knihy " O kapybaře, která chtěla létat, autor Iva Fany Vyhnánková"

Příhody malé kapybary, která se nechce jenom povalovat v mělké vodě a vyhřívat na sluníčku. Její nový kamarád se ale vůbec nezamlouvá dospělým, protože patří mezi odvěké nepřátele kapybar – je to mladý kajmánek. Staré legendy kapybar ale mluví o velkém hrdinovi, který v dobách dávno minulých dokázal toto nepřátelství překonat a sjednat mír mezi kapybarami a kajmany. Mladá kapybara se rozhodne pokusit se o totéž. Je ale možné, aby získala od Ducha pralesa křídla, aby mohla létat a stejně jako dávný hrdina smířila kapybary a kajmany? Podaří se jí to, když se v džungli navíc objeví nepřítel ještě strašnější než kajman, anakonda nebo jaguár – člověk?

Knížka bohatě vybavená půvabnými ilustracemi je určena menším dětem, seznámí je s novými, méně obvyklými exotickými zvířátky, jejichž jména jim navíc při opakování nebo hlasitém čtení pomohou procvičovat výslovnost některých problémových slabik a souhlásek..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz