Noha k noze

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisJedna z prvních konceptuálních knih pro děti. Pohádky, akce, fotozáznamy a interaktivní hry pro děti a jejich rodiče. Stopařův průvodce po lidech, zví…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-04-X
EAN9788086803040
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.46 Kg
Rozměr230 × 170 mm
Vazbavázaná
Počet stran130

Bližší informace o knize "Noha k noze"

Jedna z prvních konceptuálních knih pro děti. Pohádky, akce, fotozáznamy a interaktivní hry pro děti a jejich rodiče. Stopařův průvodce po lidech, zvířatech, věcích a po všem co zanechává stopy. Noha k noze, autor Viliam Klimáček.


Anotace knihy " Noha k noze, autor Viliam Klimáček"

Jedna z prvních konceptuálních knih pro děti. Pohádky, akce, fotozáznamy a interaktivní hry pro děti a jejich rodiče. Stopařův průvodce po lidech, zvířatech, věcích a po všem co zanechává stopy. Od našich bot a pneumatik přes písmo jako stopu na papíře až po vůně a hvězdy, stopy létající ve vzduchu… V roce 2004 bylo původní slovenské vydání zařazeno do Kánonu 50 nejlepších dětských knih světa.

Autor textu Viliam Klimáček je známý slovenský spisovatel a dramatik, zakladatel divadla GUnaGU a několikanásobný laureát ceny Alfréda Radoka. Nosí boty velikosti 11.
Autorem výtvarné koncepce a ilustrací je Dezider Tóth (Monogramista TD), účastník alternativního umění, dnes vysokoškolský pedagog. Nosí boty velikosti 6 a 1/2.

ze slovenského originálu Noha k nohe přeložil Joachim Dvořák.
Labyrint

Obsah knihy: Noha k noze

Noha k noze - examplesNoha k noze - examplesNoha k noze - examplesNoha k noze - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz