My rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisKryštof prožívá svá první rybářská dobrodružství s partou kamarádů v malebných jižních Čechách. Řeky Lužnice, Nežárka i jihočeské rybníky jsou ideální…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVerzone
ISBN9788087971130
EAN9788087971130
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.55 Kg
Rozměr195 x 205 mm
Vazbavázaná
Počet stran68

Bližší informace o knize "My rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu"

Kryštof prožívá svá první rybářská dobrodružství s partou kamarádů v malebných jižních Čechách. Řeky Lužnice, Nežárka i jihočeské rybníky jsou ideální pro lov štik, bolenů, pstruhů a candátů. Děti společně objevují rybářské triky, učí se používat čeřínek či řízkovnici, start se o ryby, zkrátka jak být dobrým rybářem. Podaří se partě nakonec ulovit i legendárního obecního kapra Bláťulu? My rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu, autor Mastník, Viktor.


Anotace knihy " My rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu, autor Mastník, Viktor"

33 příběhů vybral a přeložil Miroslav Pošta, ilustrovala Lenka Jasanská. Knížku jsme opatřili i slovníčkem a můžete také proniknout do tajemství tibetských znaků.
Lenka Jasanská byla za ilustrace ke knize nominována na prestižní ocenění Zlatá stuha, kniha získala ocenění České sekce IBBY za nakladatelský počin roku..
Verzone

Obsah knihy: My rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu

My rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu - examplesMy rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu - examplesMy rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu - examplesMy rybáři z Lužnice: Jak jsme lovili kapra Bláťulu - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz