Můj první atlas Evropy aneb putování Vítka a Štěpánky

Sleva 20%
Autor
InformaceČesky, 2014
PopisPokračování mezi dětmi i rodiči populárního dětského atlasu s názvem Můj první atlas České republiky přináší dětem základní vědomosti o všech evropský…
více informací
Dostupnostdo týdne
Běžná cena249 Kč - SLEVA 20%
Cena s DPH
199
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN978-80-7391-881-1
EAN9788073918811
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.82 Kg
Rozměr236 × 308 mm
Vazbavázaná
Počet stran80

Bližší informace o knize "Můj první atlas Evropy aneb putování Vítka a Štěpánky"

Pokračování mezi dětmi i rodiči populárního dětského atlasu s názvem Můj první atlas České republiky přináší dětem základní vědomosti o všech evropských státech. Můj první atlas Evropy je rovněž plný barevných ilustrací, jednoduchých map i srozumitelných a poutavých textů. Při seznamování se se základními charakteristikami jednotlivých zemí, jejich krásami, památkami a zajímavostmi čtenáře provází osvědčená dvojice malých cestovatelů - Vítek a Štěpánka. Můj první atlas Evropy aneb putování Vítka a Štěpánky, autor Vít Štěpánek.


Anotace knihy " Můj první atlas Evropy aneb putování Vítka a Štěpánky, autor Vít Štěpánek"

Při putování děti stále něco řeší, ne vždy je hned jasné, kdo z nich má pravdu… a čtenář se spolu s nimi zamýšlí nad různými otázkami. Kromě toho v každé kapitole dostane zvídavý čtenář otázku. Odpověď si může probrat třeba s kamarády nebo rodiči a správnost si lehce ověří na konci knihy. Hravým způsobem se tak dozví třeba to, která evropská země je nejmenší, ve kterém sportu vyniká švédská hvězda Björn Borg, kdy zanikly Pompeje a u kterého italského města se nacházejí jejich zbytky, které švýcarské město má nejvíce obyvatel, kdy Maďar Ernő Rubik vynalezl svůj slavný hlavolam - Rubikovu kostku….
Slovart

Obsah knihy: Můj první atlas Evropy aneb putování Vítka a Štěpánky

Můj první atlas Evropy aneb putování Vítka a Štěpánky - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz