Mraveniště

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisPozorovali jste někdy hemžení tisíců mravenců v nebližším okolí mraveniště a přemýšleli jste, co se děje v té veliké kupě jehličí u paty statného smrk…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
269
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelB4U Publishing
ISBN9788000040875
EAN9788000040875
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.77 Kg
Rozměr250x250 mm
Vazbaleporelo knížkové
Počet stran40

Bližší informace o knize "Mraveniště"

Pozorovali jste někdy hemžení tisíců mravenců v nebližším okolí mraveniště a přemýšleli jste, co se děje v té veliké kupě jehličí u paty statného smrku? Mraveniště, autor Jitka Petřeková, Tomáš Tůma.


Anotace knihy " Mraveniště, autor Jitka Petřeková, Tomáš Tůma"

Podobné otázky napadají mnohé z nás, ale ne každý měl příležitost nahlédnout do mraveniště. Nyní je to možné. Tato kniha obsahuje prostorový model mraveniště, díky kterému se čtenáři seznámí s každou jeho částí. Zjistíte, jak mravenci žijí, čím se živí a co celý den při svém shonu za potravou dělají. Mravenec je ve srovnání s člověkem jenom nepatrným tvorečkem, přesto má vzhledem ke své velikosti obrovskou sílu, díky které dokáže vystavět i dvoumetrové stavby. Existuje mnoho druhů mravenců, o těch nejzajímavějších si povíme v této knize. Život v mraveništi protkaném labyrintem chodbiček a komůrek je pozoruhodný a rozhodně stojí za povšimnutí. Nahlédněte proto do této mimořádné knihy, poodhalte tajemství mravenců a zjistěte, jak to chodí v mraveništi..
B4U Publishing

Obsah knihy: Mraveniště

Mraveniště - examplesMraveniště - examplesMraveniště - examplesMraveniště - examplesMraveniště - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz