Motýlí kniha

Sleva 20%
Autor
InformaceČesky, 2020
PopisPředstavte si, že vaše kůže je křehká jako motýlí křídla. I šev na oblečení vás poraní. Občas nemůžete polknout, jícnem nic neprojde. Jaké to je, žít …
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena269 Kč - SLEVA 20%
Cena s DPH
215
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPaseka
ISBN978-80-7637-103-3
EAN9788076371033
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr110x130 mm
Vazbavázaná
Počet stran172

Bližší informace o knize "Motýlí kniha"

Představte si, že vaše kůže je křehká jako motýlí křídla. I šev na oblečení vás poraní. Občas nemůžete polknout, jícnem nic neprojde. Jaké to je, žít s takovou křehkostí, by vám pověděla Olga Joklová, která nemocí motýlích křídel trpěla. Bohužel už to osobně udělat nemůže. Olga strávila většinu svého života tím, že upřímně o svém onemocnění mluvila a snažila se tak pomoci všem, kteří se s ním narodili, a otevřít oči těm, kteří nemají o podobné bolesti tušení. Motýlí kniha, autor A. Gravensteen, Bolavá, Borkovec, Faulerová, Joklová, König, Šindelka, Zbořil.


Anotace knihy " Motýlí kniha, autor A. Gravensteen, Bolavá, Borkovec, Faulerová, Joklová, König, Šindelka, Zbořil"

Olga si své myšlenky a postřehy zapisovala do nejrůznějších deníků a sešitů. Na její záznamy nyní vlastními povídkami navazují Petr Borkovec, Marek Šindelka, Lucie Faulerová, Jakub König, Jonáš Zbořil, Anna Bolavá a A. Gravensteen. Ilustracemi je doprovodil Lukáš Musil.
Vznikl tak pestrý povídkový soubor, který je zároveň vzpomínkou na jednu neobyčejnou ženu a poctou všem křehkým a statečným. Jeho koupí přispějete organizaci Debra, která lidem s nemocí motýlích křídel pomáhá prožít co nejvíce a trpět co nejméně.

Olga Joklová (1985–2015), držitelka Ceny Olgy Havlové, byla výjimečná. Ne kvůli svému onemocnění, ale pro svou povahu a statečnost..
Paseka

Obsah knihy: Motýlí kniha

Motýlí kniha - examplesMotýlí kniha - examplesMotýlí kniha - examplesMotýlí kniha - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz