Množiny obrázky na hraní učení a vyprávění

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisMnožiny: Zvířata, ptáci, ryby, lidé, stromy, květiny, domy, dopravní prostředky, nábytek, nádobí, ovoce a zelenina, oblečení. Určeno ke komunikaci a …
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelJou Jou
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr210x140
Vazbatvrdý papír
Počet stran84

Bližší informace o knize "Množiny obrázky na hraní učení a vyprávění"

Množiny: Zvířata, ptáci, ryby, lidé, stromy, květiny, domy, dopravní prostředky, nábytek, nádobí, ovoce a zelenina, oblečení. Určeno ke komunikaci a hře s dětmi; možné aktivity : hledejte logické dvojice, trojice..., hledejte protiklady, poznávejte barvy, skládejte příběhy, vyprávějte příběhy podle vylosovaných obrázků, hledejte obrázky z malých karet na velkých kartách, třiďte malé karty do množin... Množiny obrázky na hraní učení a vyprávění, autor Jana Nachlingerová.


Anotace knihy " Množiny obrázky na hraní učení a vyprávění, autor Jana Nachlingerová"

Jana Nachlingerová (Jou Jou) patří mezi designéry a ilustrátory, kteří žijí a tvoří mimo metropoli. Její tvorba má široký rozptyl od ilustrace až po autorské hračky a typickým poznávacím znakem je řemeslná preciznost a poetická hravost.

Krabička obsahuje 12 množin vytištěných na velkých kartách (21x14 cm) a 72 jednotlivostí na malých kartách (7x7 cm) Ke každé velké kartě se váže šest malých.

Vše vytištěno na matném (240 gr) papíru smetanové barvy, baleno v kartonové krabičce..
Jou Jou


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz