Milion bilion vánočních skřítků

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisTato finská dětská kniha vychází poprvé v českém překladu jako v pořadí 2. titul naší edice Prach a broky, věnované dětským čtenářům.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
290
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelK-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura
ISBN9788090764545
EAN9788090764545
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.42 Kg
Rozměr170x250 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran40
PřekladatelAlžběta Štollová

Bližší informace o knize "Milion bilion vánočních skřítků"

Tato finská dětská kniha vychází poprvé v českém překladu jako v pořadí 2. titul naší edice Prach a broky, věnované dětským čtenářům. Milion bilion vánočních skřítků, autor Hiroko Motai.


Anotace knihy " Milion bilion vánočních skřítků, autor Hiroko Motai"

Proč si dáváme na Vánoce dárky? A jak to, že je všechny děti vždycky dostanou včas?
Půvabný příběh o vánočním skřítkovi, který se nebál požádat o pomoc, když pochopil, že na svoji práci sám se svým sobem nestačí.
Moderní autorská pohádka Japonky Hiroko Motai, velké milovnice skřítků muminků, vtipně, jednoduše a s velkou dávkou anarchie vysvětluje, proč toho, kdo na světě naděluje vánoční dárky, nikdy nespatříme. Napínavý a originální příběh okouzlí malé i velké čtenáře a přesvědčí je, že přemýšlet o tradicích a číst si o Vánocích je zábavné po celý rok. Kouzlo knihy spočívá také v ilustracích Mariky Maijaly, provedených pastelkami a stylem připomínajícím dětskou kresbu, které chytře korespondují se současným duchem Vánoc.
Ve Finsku kniha získala ocenění Nejkrásnější kniha roku 2014. V roce 2015 se dostala do užšího výběru na cenu AOI World Illustration Awards a v roce 2016 byla vybrána na výstavu na Boloňském knižním veletrhu. Ilustrátorka Marika Maijala získala v roce 2019 za své dílo prestižní cenu Rudolfa Koivu..
K-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz