Medvědí příběh

Sleva 9%
Autor
InformaceČesky, 2018
PopisAutorská kniha, která svým veršovaným příběhem učí, že v odlišnosti není nic špatného a pokud máme sen, měli bychom mu jít naproti.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena275 Kč - SLEVA 9%
Cena s DPH
250
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.37 Kg
Rozměr210x280
Vazbavázaná
Počet stran26

Bližší informace o knize "Medvědí příběh"

Autorská kniha, která svým veršovaným příběhem učí, že v odlišnosti není nic špatného a pokud máme sen, měli bychom mu jít naproti. Medvědí příběh, autor Lucie Mudráková.


Anotace knihy " Medvědí příběh, autor Lucie Mudráková"

Příběh začíná v černobílém lese, kde náš hlavní hrdina výrazně vyčnívá kvůli jeho červenému nosu. Dříve si netaktní poznámky nechával líbit, jednoho dne se však rozhodne, že je čas na změnu. Chce si splnit svůj sen a tak se vydá na dlouhou pouť do New Yorku, kde má v úmyslu stát se módním návrhářem. Chce dělat kostýmy do cirkusů po celém světě. Bohužel ho po cestě potká vánice ve které se dočista ztratí.

Nikomu nedá vědět, že opouští svůj rodný les. A tak začnou svého medvědího parťáka ostatní medvědi v lese postrádat. Zahájí pátrání. Pátrají dlouhé hodiny, vánice sílí, v dáli malé červené světélko svítí. Když došli blíže, do klubíčka se choulil na neznámý palouček medvídek zbloudil..
neuveden

Obsah knihy: Medvědí příběh

Medvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examplesMedvědí příběh - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz