Ludwig van Beethoven. Óda na Beethovena

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisŽivot a dílo Ludwiga van Beethovena představuje ilustrovaná autorská kniha Veroniky Bílkové. Knížka je určena pro starší děti, ale svým obsahem i podo…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
490
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelVerzone
ISBN978-80-87971-47-5
EAN9788087971475
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr250x290 mm
Vazbavázaná
Počet stran112

Bližší informace o knize "Ludwig van Beethoven. Óda na Beethovena"

Život a dílo Ludwiga van Beethovena představuje ilustrovaná autorská kniha Veroniky Bílkové. Knížka je určena pro starší děti, ale svým obsahem i podobou určitě potěší i uměnímilovné dospělé. Ludwig van Beethoven. Óda na Beethovena, autor Veronika Bílková.


Anotace knihy " Ludwig van Beethoven. Óda na Beethovena, autor Veronika Bílková"

Věnuje se významným životním milníkům jednoho z nejvýznamnějších skladatelů historie, jeho zásadním dílům a poodkrývá i hudební teorii. Autorka čerpala informace například z Lobkowiczkého hudebního archivu a odhaluje tak čtenářům i méně známý skladatelův vztah k Praze, českým zemím a zdejším mecenášům. Mimořádné výtvarné zpracování vyneslo autorce i nominaci v Národní ceně za studentský design.

Kniha Ludwig van Beethoven vznikla jako diplomová práce Veroniky Bílkové v ateliéru didaktické ilustrace pod vedením renomované autorky knih Renáty Fučíkové. Veronika se kromě ilustrace věnuje také malbě, hudbě a soukromě vyučuje hru na klavír, odkud čerpala inspiraci pro vznik této knihy. Knížku nejen napsala, ale především ilustrovala. Použila techniku reliéfní malby s využitím malířské špachtle k dosažení plastičtějších motivů a scén. Ilustrace jsou také doplněny tisky klavírními kladívky z původní vídeňské mechaniky, takové, na jakou hrával sám Beethoven..
Verzone

Obsah knihy: Ludwig van Beethoven. Óda na Beethovena

Ludwig van Beethoven. Óda na Beethovena - examplesLudwig van Beethoven. Óda na Beethovena - examplesLudwig van Beethoven. Óda na Beethovena - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz