Lichožrouti se vracejí

Sleva 14%
Autor
InformaceČesky, 2011
PopisKomu se nikdy neztratila ponožka, tomu se ztratí ještě dneska. Kdo si myslí, že za to může pračka, pes, nepořádná manželka či manžel, nebo dokonce jej…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena349 Kč - SLEVA 14%
Cena s DPH
299
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelPaseka
ISBN978-80-7432-060-6
EAN9788074320606
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr170 x 240 mm
Vazbavázaná
Počet stran184

Bližší informace o knize "Lichožrouti se vracejí"

Komu se nikdy neztratila ponožka, tomu se ztratí ještě dneska. Kdo si myslí, že za to může pračka, pes, nepořádná manželka či manžel, nebo dokonce jejich děti, ten je na velkém omylu. Lichožrouti se vracejí, autor Šrut Pavel - Miklínová Galina.


Anotace knihy " Lichožrouti se vracejí, autor Šrut Pavel - Miklínová Galina"

Za to, že nám z páru ponožek občas zůstávají jen licháče, můžou lichožrouti. V prvním díle příběhu se malý lichožrout Hihlík po mnoha peripetiích rozhodl, že odjede do Afriky hledat své rodiče. Jeho nejlepší kamarád a bratranec Ramík se stal ředitelem penziónu Nový život, který profesor Kadeřábek zřídil jako výchovný ústav pro Kojoty, lichožrouty z rozprášeného gangu Kudly Dederona. A sám Velký Kojot Kudla Dederon zmizel v oblacích prachu při demolici baru Kilimandžáro. Alespoň si to všichni naši hrdinové mysleli… Zde začíná nové dobrodružství plné tajemství a nebezpečí, které vyjeví mnoho nového ze života domorodých afrických lichožroutů, odhalí četné nástrahy africké džungle a přivede na scénu další lichožroutí hrdiny i nového dobrodince lichožroutů, jímž tentokrát nebude vědec ani chudý muzikant, nýbrž výstřední anglický milionář. Ve Městě mezitím profesor René Kadeřábek, lichožroutologická kapacita, dále pracuje na vědeckém pojednání o životě lichožroutů..
Paseka

Obsah knihy: Lichožrouti se vracejí

Lichožrouti se vracejí - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz